Chicago, Caleb Williams'ın mı yoksa JJ McCarthy'nin mi en iyi seçim olduğunu merak ediyor

lusttforlife

New member
DETROIT —

Geleneğe uygun olarak, NFL draftının en iyi adayları Çarşamba günü bir gençlik futbol etkinliğine katıldı ve ardından sahada medyayla buluştu.

Geleceğin profesyonellerinden on ikisi NFL tarafından verilen gri eşofman giyiyordu.

USC oyun kurucusu Caleb Williams, kendi davul ritmine göre yürüyen, sıralamaları bozan ve mavi giyen, muhtemelen 1 numaralı genel seçim.

Williams, eşofmanının içini gösterecek şekilde yakasını çevirerek, “Bunun aslında iç kısmında biraz daha fazla kürk var” dedi. “Şimdilik hazırlanın.”

Soğuğa hazırlıklı olması iyi. Williams'ın Chicago Bears'a gideceği neredeyse kesin. Ve Detroit'teki kapalı bir Nisan gününde esen serin esinti, Chicago'daki oyun kurucu oynamanın tarihsel rüzgarlarıyla ve işler planlandığı gibi gitmezse buz gibi geri tepmeyle kıyaslandığında hiçbir şey değil.

Eski Bears alıcısı olup Chicago'da ESPN radyo sunucusu olan Tom Waddle, “Şehirdeki taraftarlar, iş oyun kuruculara gelince silahtan çekiniyor çünkü yüzyıllardır, ya da diyelim onyıllardır oyun kurucu çölünde dolaşıyoruz,” dedi. “Bu işi hâlâ berbat edeceklerine inanan belirli bir yüzde var.”

Caleb Williams, Detroit'teki Özel Olimpiyat sporcularıyla NFL Football Play Football Prospect Clinic sırasında yapılan atıştan sonra tepki veriyor. USC oyun kurucusunun Chicago Bears tarafından draftta ilk sırada yer alması bekleniyor.

(Carlos Osorio / Associated Press)

Waddle'ın Williams için büyük umutları var ve coşkusu, USC'nin geçen sezon son altı maçından beşini kaybetmesi (bu suçun çoğu geçirgen savunmaya atfediliyor) ya da oyun kurucunun özellikle acı verici bir olaydan sonra annesinin omzunda hıçkırması nedeniyle sönmüyor. yenmek.

Waddle, “Caleb'in Hall of Famer olacağını ve bu takımı vaat edilen topraklara geri götüreceğini garanti etmiyorum” dedi. “Bu takıma neler katabileceği konusunda kendimi çok iyi hissediyorum ve genel olarak ilk seçilen bir oyuncu için altyapının çok iyi olduğu gerçekten iyi bir duruma doğru ilerlediğini düşünüyorum.”

Ayılar, 17 yıldır üst üste galibiyet alamayan bir sezon geçirdi. Oyun kurucular Justin Fields (2021) ve Mitch Trubisky (2017) için ilk tur seçimlerini kullandılar ve Jay Cutler karşılığında Denver'a (iki ilk tur oyuncusu dahil) bir paket seçim takası yaptılar. Bu oyuncuların hiçbiri sorunun cevabını bulamadı.

Bears'ın eski oyun kurucusu Jim Miller, Fields ve Trubisky'ye atıfta bulunarak, “Chicago'nun sorunu bu; ilk turda seçilen ve çok beğenilen iki oyun kurucuyu şehirden uzaklaştırdılar” dedi. “Bears hayranlarının bunun bir daha olamayacağına dair bazı endişeleri olduğunu düşünüyorum. Bu sahip olmak adam olmak için.

Şu anda Sirius XM NFL Radyosunun sunucusu olan Miller, Bears'ın NFL dünyasını şok edip onun yerine Michigan oyun kurucusu JJ McCarthy'yi alabileceği uzak ihtimalini açık bıraktı.

Miller, “JJ McCarthy, oyununda ne kadar disiplinli olduğundan bu tahtaları o kadar çok yükseltti ki” dedi. “Dolayısıyla onu da göz ardı etmeyeceğim. Sanırım herkes onun Caleb Williams olduğunu varsayıyor. Bence o muhtemelen en yetenekli adam. Ancak McCarthy'yi de göz ardı edemem çünkü Caleb'in top kaybı sorunları vardı.”

Aslında Perşembe gecesi erken saatlerde Louisiana Eyaleti'nden Jayden Daniels ve Kuzey Carolina'dan Drake Maye de dahil olmak üzere isimlerini duyacak bir grup oyun kurucu var.

Williams, “Harika bir ders” dedi. “Ortaya çıkan en iyi derslerden biri olduğunu söyleyebilirim. Yüksek yetenekli sınıf. … Herkesin geleceği için heyecanlıyım.”

Williams, bir GQ fotoğraf çekimi için elbiseyle poz vermenin de dahil olduğu alışılmadık tarzı konusunda pişmanlık duymuyor.

“Kendi cildimde kendimi rahat hissediyorum” dedi. “Bence en büyük şey bu. Kim olduğum, ne kadar çalıştığım, günlük hayatımda neler yaptığım, nasıl davrandığım, insanlara nasıl saygılı davrandığım konusunda kendimi rahat hissediyorum.”

Gümüş ojeyi ortaya çıkarmak için serçe parmaklarını gösterdi.

“Bir manikür salonuna gidiyorsunuz ve burası huzur dolu” dedi. “Bu pek çok insanın yapmadığı bir şey. Ama oraya gidiyorum ve sadece oturuyorum, üzerime atıyorum [headphones], bir filmi açıyorum. Rahatsız oluyorum, rahatsız olmak istediğim şeyin dışında hiçbir şey beni rahatsız etmiyor.”

Williams sıradışı olmayı seviyor. Çarşamba günü giydiği kıyafetle yıllık NFL etkinliğini farklı türde bir mavi-gri oyuna dönüştürdü. Mutlu bir şekilde geleneği bozuyor.

Hiç kimse geleneği Ayılar kadar kırmak istemez.