Andy Reid’in parmak izleri on yıl sonra hala Eagles’ın kadrosunda

lusttforlife

New member
Kansas City Chiefs sıkı tarafı Travis Kelce (87), Kendall Blanton’u (80) izlerken el sallıyor. Blanton ayrıca geçen sezonun Rams Super Bowl takımının bir üyesiydi.

(Ross D. Franklin / Associated Press)

Bir yıl önce, sıkı son Kendall Blanton, SoFi Stadyumu’nda Cincinnati Bengals karşısında 23-20 Super Bowl LVI galibiyetinde Rams için başladı.

Şimdi Blanton, Chiefs için bir antrenman takımı oyuncusu.

Blanton, “Herkes Super Bowl’u deneyimleme şansına sahip olmalı,” dedi. “Arka arkaya iki kez yapabilmem harika.

“Kutsandım. Bunun için Tanrı’ya şükrediyorum ama bu farklı.

Tampa Bay Buccaneers karşısında bir NFC tümen turu galibiyetinde bir touchdown pası yakalayan Blanton, Super Bowl’a sakatlanan Travis Higbee’nin yerine başladı ve omzundan sakatlanmadan önce hücumda 30 snap oynadı.

Ancak geçen yaz, Rams onu eğitim kampı bitmeden serbest bıraktı. Rams, Eylül sonunda onu yeniden imzalamadan önce Washington Komutanları ve Şefleri ile zaman geçirdi..

Blanton dört maçta oynadı ve iki pas yakaladı ancak Rams, Kasım ayı sonlarında onu tekrar serbest bıraktı ve Chiefs ile sözleşme imzaladı.

Kansas City yerlisi ve eski Chiefs defans oyuncusu Jerry Blanton’ın oğlu Blanton, geçen yılki Super Bowl’u geçen hafta ilk kez izlediğini söyledi.

Maçta sakatlandım ve bunu görmek istemedim” dedi. “Geri döndüm ve izledim – ve oldukça iyi oynadım. … Bir yıl önce buna başlamam ve şimdi hala burada olmam ama tamamen farklı bir rolde olmam çılgınca.

“İşte hayat böyle ilerliyor. Bu konuda kırgın değilim. Sadece bunun yolculuğumun bir parçası olduğunu biliyorum. Her ne sebeple olursa olsun, öyle. Kabul edeceğim ve muhtemelen bir gün tamamen farklı bir durumda, tamamen farklı bir rolde bu sahneye geri döneceğim.

“Bu sadece benim zihniyetim.”

Blanton, güveninin sarsılmadığını söyledi.

“Bu ligdeki herhangi bir takımda oynayacak kadar iyi olduğumu biliyorum,” dedi ve Chiefs oyun kurucusu Patrick Mahomes ve sıkı son Travis Kelce ile çalışmaktan çok şey öğrendiğini sözlerine ekledi.

“Bir oyuncu olarak büyümek için harika bir fırsat” dedi.

Kelce, Chiefs’in Blanton’dan öğrendiğini söyledi.

Kelce, “Kendall ile Super Bowl’daki deneyimi hakkında konuşuyorduk – ve herkesin sözü değerlidir,” dedi. “Özellikle buraya geldiğinizde, toplayabildiğiniz kadar çok bilgi toplamaya çalışıyorsunuz.

“Ve Kendall bir acemi olarak birinciliği kazandı. Ve onun binada olması çok güzel, Kansas City’li bir adam, onun evi, bu hafta ona bir tane daha bulmaya çalışacağız.